Archiwum czerwiec 2011


cze 30 2011 Wodne zabawy
Komentarze (4)

Na Mazurach można bardzo miło spędzić swój czas. Myślę, że jest to przede wszystkim odpowiednie miejsc dla tych, którzy uwielbiają sporty wodne. Bardzo dobrym pomysłem na spędzie aktywnego czasu podczas wakacje są spływy kajakowe.

Kajaki to nie tylko forma sportu wyczynowego. Możemy spędzać tak czas i przy okazji się relaksować. Niektórzy wybierają się na łódki bądź właśnie kajaki tylko po to, by uzyskać ładną opaleniznę ciała. Woda, jak wiemy, ściąga promienie słoneczne i przyspiesza proces brązowienia skóry. dlatego zamiast do solarium warto spędzić parę przyjemnych chwil na spływie jakąś rzeką.

Należy jednak przy tym pamiętać, że zbyt długo czas spędzony na słońcu grozi poparzeniem skóry a nawet zmianami chorobowymi na ciele. Trzeba więc stosować odpowiednie kosmetyki typu balsamy ochronne z filtrem zanim wsiądziemy do łódki czy kajaka. Na miejscu jest także dostępna wypożyczalnia kajaków co jest wielkim ułatwieniem dla turystów. Wynajem kajaków nie jest drogi a przy tym można bardzo atrakcyjnie się bawić.

Spływy kajakowe cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju, a więc także firm oferujących wypożyczanie sprzętu jest już więcej. Specjalne oferty znajdziemy na stronach internetowych. Możemy tam wybrać ofertę dla studentów albo dla firm.

atrakcjemazury   tagi: kajaki, mazury, spływy, spływ kajakiem